SIFIR DACIA SANDERO FİYAT LİSTESİ

sifir-dacia-sandero

Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli döşemeler, ve tüm bunların ulaşılabilir bir fiyata olması… Bu cevaplar sizin için de geçerli ise Dacia Sandero ile tanışın.

Akıcı ve belirgin çizgileri bakışları kendine çekiyor. Oldukça geniş 5 koltuğuyla yolcularını konforlu bir şekilde ağırlıyor. Akıllı teknolojisi hem konfor hem de güvenliğin güvencesi. O’na nasıl karşı koyabilirsiniz?

Size benzeyen güçlü karakterli bir araç ile fark edilmek mi istiyorsunuz? O zaman Dacia Sandero Stepway’i seçin. Daha da karakteristik bir tasarım, hayatı farklı şekilde görmek için biraz daha yükseklik… Sandero Stepway ile kendinizi şımartacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sandero ve Sandero Stepway, güvenlik, güvenilirlik ve sağlamlık ekseninde Dacia markasının tüm değerlerini şıyorlar. Peki o zaman, hangisini seçeceksiniz?

sıfır-sandero-fiyatı-2016-2017
Dacia Modellerine Geri Dönmek için TIKLAYIN | Bütün Markalara Geri Dönmek için TIKLAYIN

2016-2017 Dacia Fiyat Listesi
Dacia Modellerine Geri Dönmek için TIKLAYIN | Bütün Markalara Geri Dönmek için TIKLAYIN

0-km-sandero-fiyat

sifir-araba-fiyatlari-dacia-modelleri

Rahat koltuk, geniş bagaj…

Başka bir arzunuz ?
Sandero isteklerinizi tam olarak yerine getiriyor. Arkada üç adet konforlu geniş koltuk var. Bütün versiyonlarda standart 1/3 – 2/3 parçalı olarak katlanabilen koltuk sırtlığı ile gündelik yaşamda veya tatillerde 320 litrelik bagajı ihtiyaç duyduğunuz bütün eşyaları taşımanıza olanak veriyor.
İşte o böyle bir şey… Aynı sizin gibi yaşıyor!

sıfır-dacia-sandero-fiyatı-2016-2017
Bizce bir otomobil hem çekici hem güvenilir hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olabilir. Aldığımız uluslararası ödüller Dacia modellerinin sağlam ve kaliteli olduğunu doğruluyor.RENAULT GRUBU’NUN MARKASI Dacia,güvenilirliğini kanıtlamış teknik çözümlerle 3 yıl veya 100.000 km* garanti ve avantajlı kullanım maliyetleri sunuyor.

Dacia ürün gamındaki araçlar, % 85 oranında geri dönüşümlü olarak ISO 14 001 onaylı bir fabrikada üretiliyor. Sunduğumuz 120 g/ km’nin altında CO2** salımı yapan dCi motorlarla çevreye daha saygılı olmanın bir fiyat meselesi
olmaması gerektiğini gösteriyoruz.

İster sevdiğiniz için, ister ihtiyacınız olduğu için alın, bütün birikiminizi otomobile yatırmanıza gerek yok. Size değer kazandıran, farklılaştıran tasarımlara sahip, akıllı teknolojilerle donattığımız, her zaman güvenilir ve ekonomik yeni araçlar sunuyoruz.