SIFIR FORD FIESTA FİYAT LİSTESİ

ford-fiesta-fiyati

Sesinizi elleriniz gibi kullanın

Ford Acil Durum Yardımı özelliğine sahip Ford SYNC ile son derece basit Türkçe sesli komutlarla araç içerisinde
çalan müziği yönetebilir, eller serbest modda telefon görüşmesi yapabilir ve hatta cep telefonunuza gelen
kısa mesajları dinleyebilirsiniz.

fiesta-fiyatlari

Ford SYNC ile basit ses komutları kullanarak MP3 çalarınızdaki veya USB flaş belleğinizdeki parçaları oynatabilir veya sistem ile uyumlu cep telefonunuzun hafızasındaki müziği dinleyebilirsiniz. Müzik parçalarını sanatçıya, parça ismine veya müziğin tarzına göre seçebilir ve çalabilirsiniz. Örneğin, “USB – Sanatçı – Lady Gaga – Çal” demeniz yeterlidir. SYNC, parça listenizi otomatik olarak müzik tarzına göre sıralayıp, çalma listeleri oluşturur. Yani SYNC ile belirli bir müzik tarzına (rock, klasik) göre kolayca seçim yapabilirsiniz,2017 Ford Fiesta Fiyat Listesi

ford-fiesta-fiyatlariSYNC ile sunulan Acil Durum Yardımı Sistemi’ne entegre modül, çarpışma saptandığı zaman* sürücünün Bluetooth bağlantılı cep telefonu üzerinden 112 acil yardım servisini lokal dilde otomatik olarak arayarak kaza yerinin GPS koordinatlarını acil durum birimlerine sesli komutlarla bildirir ve acil yardım birimleri ile araç içerisindekiler arasında telefon görüşmesi sağlar.

* Sistem hava yastıklarının (diz hava yastıkları hariç) devreye girdiği ya da sisteme yakıt akışının kesildiği durumlarda aktif hale gelmektedir. SYNC sistemi ile uyumlu cep telefonu listesine ford.com.tr/otomobiller/teknolojiler linki üzerinden ulaşabilirsiniz.